Zlaté finále KP!

17.05.2022

KVĚTEN - Finálové kolo KP

Finále Krajského přeboru v barevném minivolejbalu se letos uskutečnilo 8. 5. v krásném sportovním areálu v Mělníku. Opět jsme měli silné zastoupení, hrálo se v kategorii modrý, červený a žlutý.Boje byly velmi urputné, děti bojovaly o každý balón a všichni jsme si užívali krásného dne. Dva týmy modrých, červený a žlutý - to bylo naše zastoupení. Konečné umístění bylo také super - modré holky 14., modří kluci po velikém boji 4. místo v kraji, červení v polovině pole na 17. místě.

Naše velké naděje se upínaly k sehrané dvojici Ingi Neumeistrová a Týnka Potočňák a holky nezklamaly. Staly se vítězkami Krajského přeboru v minivolejbalu pro sezónu 2021 - 2022. Mají krásný pohár pro vítěze a zlaté medaile 👌

Veliká gratulace všem, kteří nás celý rok takhle báječně reprezentovali.

DUBEN - Krajský přebor

Dne 3.4.2022 se konalo další kolo Krajského přeboru v barevném minivolejbalu - tentokrát v Hořovicích. Celý den tu vládla báječná sportovní atmosféra. Náš oddíl skvěle reprezentovala 4 družstva - dva červené a dva žluté týmy. Červení se umístili na svém prvním turnaji v polovině výsledkové listiny na 17. a 18. místě. Žlutí opět zářili: dvojice Ema Dočekalová a Tomík Mikulec obsadili skvělé 6. místo a holky Týnka Potočňák s Ingi Neumeistrovou po velice lítém a vyrovnaném boji získaly stříbrné medaile.

© 2021 Volejbalový oddíl TJ Sokol Králův DvůrVšechna práva vyhrazena.